Jak to działa? Jak otrzymać prezent?

KROK 1. Udział w akcji świątecznej
Zakup dowolną publikację z oferty Złotych Myśli w okresie od 15 listopada do 16 grudnia 2011, aby wziąć udział w akcji i otrzymać dostęp do prezentów.

KROK 2. Dostępność prezentów
Prezenty znajdujące się na dole strony stają się dostępne (aktywne), gdy odpowiednia ilość osób skorzysta z naszej oferty (czyli dokona zakupu).
Licznik zlicza ilość zakupionych publikacji przez każdą osobę, więc jak ktoś zakupi 10 książek, to licznik zwiększy się o 10. Dlatego warto decydować się na większe zakupy :-). Warto też polecać naszą akcję znajomym. To siła grupowych zakupów. Im więcej książek zostanie sprzedanych, tym więcej prezentów wszyscy otrzymają. Dodatkowo, każda zakupiona publikacja to jedna szansa w losowaniu 9-dniowego wyjazdu dla dwóch osób o wartości blisko 3000 zł. Przykładowo, jeżeli zakupisz 10 publikacji, Twoje szanse na wygraną zwiększają się dziesięciokrotnie.

KROK 3. Odbiór prezentów
Link do strony, z której można ściągnąć prezenty wysyłamy mailem po zakończeniu akcji. Ważne: warto wracać na tę stronę, gdyż wszystkie prezenty należą się KAŻDEMU, kto kupił dowolną publikację od 15.11. - 16.12. Warto więc co jakiś czas sprawdzać, czy pozostałe prezenty zostały już odblokowane.

Prezenty dostajesz bez względu na to kiedy zostaną odblokowane.

Po zakończeniu akcji otrzymasz link do strony, z której możesz pobierać prezenty. ZOBACZ JAK TO DZIAŁA »

  • sprzedanych 500 publikacji
  • sprzedanych 2500 publikacji
  • sprzedanych 7500 publikacji